Szorty włoskie damskie - Sklep internetowy z odzieżą włoską - Italogy

Szorty włoskie damskie

379,95 zł
0 Opinie)

259,95 zł
0 Opinie)

329,95 zł
0 Opinie)
1 - 5 z 5 produktów

Idealne na lato i każdą okazję – szorty damskie od ITALogY to strzał w dziesiątkę dla wszystkich Pań. Absolutnie nie może zabraknąć w Waszej garderobie chociażby jednej pary, ze względu na ich jednoczesną uniwersalność i niebagatelny wygląd. Zachęcamy do wypróbowania ich i przymierzenia na własnej skórze, by przekonać się o fantastycznym dopasowaniu i podkreśleniu wszystkich kobiecych atutów. Nasze szorty włoskie powstały z największą dokładnością i precyzyjnością, ponieważ bardzo zależy nam na satysfakcji naszych klientek względem trwałości i jakości zakupionych produktów.

Wszystkie zaprojektowane szorty zostały uszyte ze 100% bawełny, dzięki czemu odczuwany jest nieporównywalny komfort przez cały czas noszenia. Nie mamy jednej standardowej koncepcji tworzenia, gdyż ITALogY kojarzone jest przede wszystkim z różnorodnością i oryginalnością, co dotyczy między innymi wykorzystywanych przez nas materiałów, nietypowych odcieni i innych detali, które własnoręcznie doszywamy lub doczepiamy do poszczególnych egzemplarzy. Przykładowo część naszych szortów włoskich posiada wstawki charakterystyczne dla natury indiańskiej, gdzie dominują płótna, barwne koraliki i lampasy przypominające splot ze skóry zwierzęcej. Nasze koncepcje zostały odpowiednio zrównoważone, aby ostatecznie uzyskać estetyczny i niepowtarzalny efekt. Jak wspomnieliśmy wcześniej inspirowaliśmy się kulturą starodawnych plemion oraz typowym dla tamtejszych ludów stylem boho. Kreatywność marki ITALogY jest widoczna w każdym modeli szortów damskich, gdyż pragniemy odróżnić je znacznie od powszechnie dystrybuowanych krótkich spodenek.

Naszym zdaniem udało nam się stworzyć jedyną w swoim rodzaju kolekcję, która zaakcentuje osobowości i odwagę naszych użytkowniczek. Większa część szortów włoskich damskich posiada również bardzo wyraźne ozdoby w formie cekinów, które wspólnie tworzą niepospolite motywy. Wystarczy jedynie zdecydować się na najbardziej pasujące do Waszego charakteru szorty i zakupić je w naszym sklepie, by następnie móc zachwycać swoimi długimi i zgrabnymi nogami w czasie lata.